X | trolejbusová linka provozovaná celotýdenně |
X | trolejbusová linka provozovaná pouze v pracovní dny |
(O) | občasná zastávka 4.30 - 23.00 |
přestup na linky | |
Denní provoz | Noční provoz | ||||||||||||
Páteřními trolejbusovými linkami jsou linky č. 102, 104 a 106. Linka č. 106 tvoří linkový svazek s linkou č. 101, linka č. 108 tak činí s linkou č. 109. Linky č. 103 a 105 jsou linkami doplňkovými. Linka č. 101 je provozována v intervalech 10/20/-/- (špička/sedlo/večer/víkend), linky č. 102 a 106 v intervalech 10/20/20/20, linka č. 103 v intervalech 20/20/-/-, linka č. 104 v intervalech 10/10/20/10-20, linky č. 105, 108 a 109 pak v intervalech 20/20/20/20.
|
Noční provoz je udržován na linkách č. 111, 112 a 113 v pravidelném intervalu 60 minut. Linky mají mezi sebou garantovány přípoje v pravidelném provozu garantovány přípoje na zastávce Most M. Sýkory.
|
49 | Důl Heřmanice - Na Liščině - Bohumínská - Sad B. Němcové - <Vozovna trolejbusů< |
101 | Hlavní nádraží - Náměstí S. Čecha - Sad B. Němcové - Vozovna trolejbusů - Horn. poliklinika - Nová radnice - Most M. Sýkory - Náměstí J. Gagarina - Kamenec - Bazaly |
102 | Hlavní nádraží - Náměstí S. Čecha - Sad B. Němcové - Vozovna trolejbusů - Horn. poliklinika - Nová radnice - Husův sad - Konzervatoř - Českobratrská - Pivovar - Hornopolní - Lechowiczova - Ahepjukova - Jiřího Trnky - Strmá - Vršovců - Náprstkova - Sokola Tůmy |
103 | Náměstí Republiky - Českobratrská - Konzervatoř - Husův sad - Nová radnice - Horn. poliklinika - Vozovna trolejbusů - Sad B. Němcové - Keramická - Bohumínská - Hrušovské mosty (O) - Žižkova - Riegrova (O) - Koblov |
104 | Náměstí Republiky - Českobratrská - Konzervatoř - Husův sad - Most Pionýrů - Stadion Bazaly - Jaklovecká - Revírní br. pokladna - VŠ podnikání - ZOO - Na Najmanské - Na Jánské - U Pumpy - U Lékárny - Michálkovice |
105 | Karolina U Lávky - Stodolní žel. zastávka - Konzervatoř - Husův sad - Most M. Sýkory - Náměstí J. Gagarina - Kamenec - Lávka - Mexiko - Hrušovské mosty (O) - Žižkova - Riegrova (O) - Koblov |
106 | Hlavní nádraží - Náměstí S. Čecha - Sad B. Němcové - Vozovna trolejbusů - Horn. poliklinika - Nová radnice - Most M. Sýkory - Náměstí J. Gagarina - Stadion Bazaly - Jaklovecká - Revírní br. pokladna - VŠ podnikání - Kepkova - Koněvova - Chrustova - Dolina - Parcelní - Důl Heřmanice |
108 | Hlavní nádraží - Náměstí S. Čecha - Sad B. Němcové - Keramická - Bohumínská - Betonářská - Hladnovská - Sídliště Muglinov - Gymnázium - Revírní br. pokladna - Jaklovecká - Stadion Bazaly - Náměstí J. Gagarina - Most M. Sýkory - Husův sad - Konzervatoř - Českobratrská - Stan. záchr. služby - Dům vodohospodářů - Futurum - Sídliště Fifejdy - Jiřího Trnky - Strmá - Vršovců - Náprstkova - Sokola Tůmy |
109 | Důl Heřmanice - Na Liščině - Betonářská - Hladnovská - Sídliště Muglinov - Gymnázium - Revírní br. pokladna - Jaklovecká - Stadion Bazaly - Náměstí J. Gagarina - Most M. Sýkory - Husův sad - Konzervatoř - Českobratrská - Stan. záchr. služby - Dům vodohospodářů - Futurum - Sídliště Fifejdy - Jiřího Trnky - Strmá - Vršovců - Náprstkova - Sokola Tůmy |
111 | Hlavní nádraží - Náměstí S. Čecha - Sad B. Němcové - Vozovna trolejbusů - Horn. poliklinika - Nová radnice - Most M. Sýkory - Náměstí J. Gagarina - Stadion Bazaly - Jaklovecká - Revírní br. pokladna - VŠ podnikání - ZOO - Na Najmanské - Na Jánské - U Pumpy - U Lékárny - Michálkovice |
112 | Hlavní nádraží - Náměstí S. Čecha - Sad B. Němcové - Keramická - Bohumínská - Betonářská - Hladnovská - Sídliště Muglinov - Gymnázium - Revírní br. pokladna - Jaklovecká - Stadion Bazaly - Náměstí J. Gagarina - Most M. Sýkory - Husův sad - Konzervatoř - Českobratrská - Pivovar - Hornopolní - Lechowiczova - Ahepjukova - Jiřího Trnky - Strmá - Vršovců - Náprstkova - Sokola Tůmy |
113 | Koblov - Riegrova (O) - Žižkova - Hrušovské mosty (O) - Bohumínská - Keramická - Sad B. Němcové - Vozovna trolejbusů - Horn. poliklinika - Nová radnice - Most M. Sýkory - Náměstí J. Gagarina - Stadion Bazaly - Jaklovecká - Revírní br. pokladna - VŠ podnikání - Kepkova - Koněvova - Chrustova - Dolina - Parcelní - Důl Heřmanice |
102 | Na linkách č. 102, 105 a 108 jsou v nočním období provozovány vybrané spoje. |
105 | |
108 |
© MHD-Ostrava 2005 - 2024
(Web není oficiální prezentací Dopravního podniku Ostrava a.s.)